ENGLISH PAGES BODRUM'UN SEÇKİN OTELLERİNE REZERVASYON YAPIN BODRUM SUALTI ARKEOLOJİ MÜZESİNİ ZİYARET EDİN BİZE ULAŞIN ANA SAYFA

Otel Ara

Check-in tarihi

calendar

Check-out tarihi

calendar
Yalıkavak Otelleri
Yalı Otelleri
Turgutreis Otelleri
Torba Otelleri
Ortakent Otelleri
Kadıkalesi Otelleri
İçmeler Otelleri
Güvercinlik Otelleri
Gündoğan Otelleri
Gümüşlük Otelleri
Gümbet Otelleri
Göltürkbükü Otelleri
Bodrum Otelleri
Bitez Otelleri
Akyarlar Otelleri

English Pages
Pitahaya Home Otel

Tatile çıktığınızda aradığınız deniz-kum-güneş her yerde olduğu gibi Bodrum'da da var. Bodrum'a gelindiğinde yapılabilecek şeyler aynı...

Bodrum'da beklentilerinizi değiştirecek, farklı bir ortam arıyorsanız, artık bulabileceksiniz. Sıcak ve elit bir yaşam alanı hedefiyle kurulan Pitahaya Home Otel sizlere doğa ile iç içe bir tatil yapma şansı sunuyor.

Detaylara önem verilerek dizayn edilmiş olan Pitahaya Home Otel, konuklarına, ev ortamında, huzurlu ve ayrıcalıklı hizmet vermeyi öncelikte tutarak, manzarası doğası ve tesis olanakları ile unutamayacağınız zamanlar yaşatıyor.

Bulunduğu konum ve her köşesinde el emeği olmasıyla Pitahaya Home Otel Bodrum'da bir ilk olma özelliği taşıyor.

Pencerelerinden bakıldığında Bodrum'un en yüksek dağı olan Karadağ'ın görüldüğü, iki vadi arasında, yeşilin her tonunu göreceksiniz. Adını aldığı Pitahaya gibi birçok meyve ağaçları, çamlar, çiçeklerle dolu bir arazide kurulu Pitahaya Home Otel tam bir gizli bahçeniz.

Pitahaya Home Otel, çeşitli konseptlerde restoran, gece eğlence yerlerinin, mavi bayraklı plajların yoğun olduğu Bodrum-Türkbükü-Yalıkavak üçgeninde yer almakta.

Doğanın içinde, doğaseverler için kurulmuş olan Pitahaya Home, kısacası Bodrum'da kafa dinleyebileceğiniz kadar sakin, kafa dağıtabileceğiniz kadar Bodrum'a yakın.


Pitahaya Home
Kaleyıkığı Mahallesi
Bülent Ecevit Caddesi
No:138
Eski Gölköy - BODRUM

Telefon: +90 252 387 74 44
info@pitahayahome.com
www.pitahayahome.com

Bu mekan 2072 kez izlenmiştirDiğer Göltürkbükü Otelleri
Kuum Hotel & Spa
Maçakızı Hotel
Mavi Suites
Lifeco Bodrum Well-Being Detox Center
Maki
Ege Cura Boutique Hotel
Pitahaya Home